מדוע מומלץ להזמין חברת ניקיון לבית חדש?

נכנסים לבית חדש? מזל טוב! יש לכם בטח המון דברים לסדר, לארגן ולתכנן בשביל שהכניסה שלכם לבית תהיה נעימה, כיפית ומסודרת. אבל רגע, יש את הניקיון של הבית החדש. מה איתו?

אז בשביל להקל על הכניסה שלכם לבית החדש, לא משנה אם מדובר בדירה חדשה מקבלן או בדירת יד שניה שעכשיו נכנסתם אליה, הכנו עבורכם את כל הסיבות להזמין חברת ניקיון שתטפל לכם בתהליך הניקיון הראשוני של הדירה, תחסוך לכם את כל הבלגן שהשאירו לכם ותשאיר לכם מספיק זמן לדברים החשובים באמת.

פשוט נקי יותר

אנחנו לא מזלזלים חלילה, אבל עם הציוד של חברת ניקיון מאוד קשה להתחרות. חברת ניקיון מקצועית מגיעה עם ציוד מקצועי שמאפשר בצורה קלה ונוחה להגיע למקומות שלכם יהיה קשה, מלבד זאת, הציוד מאפשר הסרה של לכלוך קשה ועקשן בלי יותר מידי מאמץ.

הידע של צוות הניקיון יקנה לכם בסיום התהליך בית נקי יותר, עם הרגשה של באמת חדש וזה שווה את הכל.

תחשבו להיכנס לבית חדש ובכל יום להסתכל על אותו הלכלוך שלא הצלחתם להסיר, או הנקודות האלה שלא יכלתם להגיע אליכם כי כבר הייתם מותשים. תחסכו את זה ופשוט תזמינו חברת ניקיון שתעשה את העבודה המלוכלכת עבורכם.

להימנע מנזקים

הרצון שלנו לנצח את הכתמים הקשים לפעמים הופך את העבודה שלנו לאגרסיבית. סימנים של שריטות או פגיעה בפיגמנטים של הריצוף, הם מקרים נפוצים של אנשים שפשוט נלחמו עם הלכלוך יותר ממה שהיה צריך. הנזקים הללו הם באחריותכם ותצטרכו לחיות איתם לזמן הקרוב או לשלם הרבה כסף לשיפוצניק שיגיע ויחליף את הריצוף עבורכם.

לא חבל על הכסף? אנחנו מבטיחים לכם אחריות מלאה על העבודה שלנו. אתם תקבלו בדיוק את אותו הבית רק הרבה יותר נקי.

הניסיון שעושה את ההבדל

בואו, עם כל הכבוד לפעם בשבוע שאתם עושים ניקיון לבית, אנחנו עושים את זה ברמה היומיומית – לא לבית אחד, לא לשני בתים, לפעמים זה יכול להסתכם בכמות גדולה מאוד של בתים של כמה צוותים שונים. אנחנו יודעים לנקות בצורה מאוד מקצועית, שפשוט מתעלה על האדם הממוצע שמנקה את הבית שלו אחד לשבוע או שבועיים.

תשאירו את העבודה הקשה למקצוענים ואתם תוכלו לטפל ביתר הדברים הכרוכים בכניסה לבית החדש – ויש הרבה מה לעשות.

חיסכון בזמן

ניקיון של בית חדש דורש מכם לפנות לפחות יום של עבודה (במקרה הטוב). אם מדובר בדירה מקבלן זה יכול לקחת לפעמים יותר כי אתם תמצאו את עצמכם נלחמים עם כתמים קשים מאוד וזה עלול לקחת הרבה מאוד זמן.

בדירה ישנה אתם עלולים למצוא את עצמכם נלחמים עם אזורים שהוזנחו לאורך השנים וגם בהם יש לטפל. זה לוקח הרבה מאוד זמן.

בואו נעשה חישוב מהיר. יום עבודה של 2 אנשים כמה "יעלה לכם"? תנו לאנשי המקצוע לטפל לכם בתהליך, אתם תמשיכו בשגרת החיים שלכם ואתם תוכלו להיכנס לבית החדש רעננים ולא סחוטים אחרי שנלחמתם בלכלוך לבד.

יש עוד המון סיבות

אני מאמין שבשל הזה כבר השתכנעתם למרות שיש לי עוד המון סיבות לרשום לכם לכמה כדאי לכם להזמין אותנו לנקות לכם את הבית החדש. גם אם עדיין לא השתכנתם ב100% תצרו איתנו קשר, נשמח להגיע אליכם לבית החדש, להמחיש לכם את העבודה שתיעשה בנכס.

אנחנו יכולים להבטיח לכם 2 דברים לפני שאנחנו מגיעים:

  1. הבית שלכם הולך להיות מבריק
  2. אתם הולכים להיות מרוצים גם מהשירות וגם מהתוצאה.

אז, שננקה לכם?