חברת ניקיון למשרדים

הפרויקט המבריק מספקת שירותי ניקיון למשרדים באיכות ללא פשרות. אנו חורטים על דגלנו לספק שירותי ניקיון מקצועיים, איכותיים עם יחס אישי לכל לקוח ועמידה בזמנים. אנו מכבדים את העבודה שלכם ואת הצורך שלכם בזמנים מדויקים ואנו עושים את המקסימום לספק את השירות בדיוק בזמן שהוגדר, מבלי להתפשר על איכות העבודה.

ניקיון מקצועי למשרד עם הפרויקט המבריק

אנחנו לא מתפשרים על ניקיון המשרד

בעלי עסקים? חשוב מאוד שתבחרו בקפידה חברת ניקיון שתספק לכם שירותי ניקיון למשרד שלכם. אנחנו בפרויקט המבריק נדאג לכם למשרד נקי ומסודר, באיכות שלא הכרתם עד היום. לא משנה אם יש לכם משרד קטן או גדול, חללי עבודה או מרכז מסחרי – אנחנו נבצע עבורכם את כל שירותי הניקיון בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

המשרד הוא המקום שבו אתם נמצאים רוב היום ושמירה על סביבה זו חשובה מאוד הן ברמה הבריאותית, הנפשית ויש לה השפעה על הצעת העסק שלכם – גם ברמת הלקוחות שמגיעים אליכם וגם ברמה האישית בו אתם תופסים את העבודה שלכם בצורה מקצועית ורצינית.

מה המחקרים אומרים על משרדים נקיים?

מחקרים רבים חקרו את הקשר בין משרד נקי ומטופח לבין ביצועי העובדים במשרד וגילו כי קיים קשר חיובי בין השניים.  עובדים אשר חשים כי הם נמצאים בסביבה נקייה ומטופחת נמצאים במצב רוח מרומם יותר, דבר אשר מקנה לכם פרודקטיביות טובה יותר.

עוד מחקרים מראים כי עובדים הנמצאים בסביבה נקייה מגלים אכפתיות יתרה לשמירה על הניקיון ומראה המשרד ואף חשים חיבה למנהלים שלהם.

חשוב לציין כי נמצא גם ההפך. במשרדים לא נקיים ולא מטופחים, עובדים נוטים לזלזל יותר, חשים במצב רוח ירוד יותר והתפוקה בעבודה מושפעת בהתאם.

לכן – חשוב מאוד לשמור על המשרד נקי, מסודר – זה ישתלם לכם!

משרד לא נקי ומטופח, מרגישים כי קיים זלזול מצד המעסיק שלהם, דבר אשר מקרין על היחס ללקוחות. התוצאות כמובן הם בהתאם. לעומתם, אלו המרגישים שלבוס אכפת מהם יותר, ההתנהגות משתקפת כלפי הלקוחות וכולם מרוויחים מזה.

לקוחות שנכנסים לבתי עסק נקיים, מושפעים לטובה ומביעים נכונות יתר לרכוש או לשתף פעולה עם בית העסק.

ניקיון משרדים

השפעת ניקיון המשרד על הפן הבריאותיהפרויקט המבריק שומרת על המשרד שלכם מטופח ונקי מחיידקים. כל המודעות לנושא החיידקים והמזהמים תופס תאוצה לאור מגיפת הקורונה והיום היא נמצאת בסדר העדיפויות של כולנו. שמירה על הניקיון תפחית משמעותית את הסיכויים להדבקות במחלות כאלה ואחרות. עובדים חולים יותר, פוגעים בתפוקה של העסק שלכם – חשוב שתזכרו את זה.

אנו דואגים לשירותי ניקיון משרדים ברמה הגבוהה ביותר ודואים לניקיון והקפדה על הפרטים הקטנים כגון: מתגים, לחצני מעלים, ידיות, מעליות, ארונות ומטבחי המשרד, לחצנים של מוצרי חשמל, קודנים ועוד פריטים רבים הנמצאים במגע מתמיד מצד הלקוחות שלכם.

אם אתם מחפשים חברת ניקיון למשרד – אנחנו התשובה שלכם.

למה לבחור בפרויקט המבריק לניקיון המשרד?

  • ניקיון המשרד שלכם הוא השליחות שלנו – אנחנו ניתן את הלב והנשמה ונעשה זאת עם חיוך.
  • אנו נעניק לכם שירות יסודי ולא נפסח על שום פרט ושום שלב בתהליך. איכות העבודה שלנו מבוקרת ומפוקחת על ידי מנהל ממונה.
  • אנו מבטיחים לכם שלא נסיים את העבודה עד שלא תצאו מרוצים 100%.
  • אנו דואגים לבחור אנשי צוות בקפידה רבה, תוך בדיקת אישיות, בדיקת מקצועיות ובדיקת שירותיות.
  • אנו עומדים בלוחות הזמנים שהוגדרו מול בית העסק. כל הלקוחות שלנו יכולים לאשר את זה.
  • המחירים שלנו משתלמים במיוחד, אז שווה לכם לנסות אותנו.

אז אם בא לכם לעבוד בסביבה נקייה יותר, מטופחת יותר ובריאה יותר – צרו איתנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות VIP מקצועי ומסור.

חייגו אלינו 077-4148188

שאלות בנושא ניקיון משרדים

חשוב מאוד לעשות מחקר שוק, לבחון המלצות והתייעץ עם בתי עסק שכנים שלכם ובדקו עם איזו חברת ניקיון הם עובדים והאם הם מרוצים.

אל תבחרו רק על סמך המחיר.

מחיר השירות נקבע על סמך מיקום המשרד, גודל המשרד, אופי השירות והערכת השעות שאותה נצטרך להשקיע כחלק מהשירות.

בנוסף, במקרים בהם צריך ציוד מתקדם (לדוגמה פוליש), ניקח זאת בחשבון כחלק מההצעה.

השירות מותאם לצרכים שלכם ולכן אין צ'ק ליסט מוגדר מראש – אנחנו מבצעים את כל מה שתצטרכו על מנת שתקבלו משרד נקי, נעים ומטופח.

יש לנו מגוון שירותי תחזוקה כגון עבודות הדברה, צבע וכדומה. תשאלו את איש הצוות שלנו במידה ותצטרכו ונשמח להעניק לכם שירותים נוספים.

בואו נדבר...

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם