פוליש לרצפה ישנה

מעוניינים בפוליש לרצפה ישנה? רוצים לרענן את הבית ולתת לו מראה חדש יותר ונקי יותר?

הגעתם למקום הנכון!

אצלנו בפרויקט המבריק, תמצאו את כל מה שבאמת צריך:

  • מחיר משתלם
  • 100% אחריות ותוצאה מובטחת
  • מקצועיות חסרת פשרות

פוליש לרצפה ישנה עם VIP Cleaning

פוליש לרצפה מתחלק ל-2:

פוליש למטרת הברקה

אם יש לכם רצפה ישנה בבית (רצפת שיש או רצפת טרצו), שהמצב הכללי שלה נראה טוב, אבל הברק שלה נעלם – אתם זקוקים לפוליש במטרתו להבריק את הרצפה. בין סוגי הפוליש השונים שתמצאו לטובת יישום מטרה זו הינם פוליש ווקס ופוליש קריסטל.

בנקודה זו אנחנו רוצים לציין כי במידה ויש לכם רצפת קרמיקה או גרניט פורצלן אבל הברק נשחק, חשוב לציין כבר בשלב זה שלא ניתן לעשות יותר מידי כיוון שאין אפשרות להבריק אריחים מסוג זה.

פוליש למטרת ניקוי או חידוש

סוג הפוליש השני הינו פוליש למטרת ניקוי או חידוש. פוליש זה שם דגש על ניקוי כתמים עקשניים במטרה להעניק לרצפה שלכם מראה חדש יותר ונקי יותר.

העלמת שריטות מריצוף ישן

ישנם מצבים בהם נרצה לבצע פוליש לרצפה במטרה להסיר שריטות, אשר עלול להגרם כתוצאה ממגוון רחב של סיבות וזה גם מאוד תלוי בסוג הרצפה שלכם. לרוב, בבתים ישנים יש כמה סוגים נפוצים של רצפות:

  • רצפת טרצו
  • רצפת אבן
  • רצפת שיש
  • רצפת בטון

ישנם סיבות רבות אשר עלולות להוביל למקרים של שריטות על רצפה ישנה.

הסיבה הראשונה: גרירת ריהוט כבד בתוך הבית

גרירה של רהיטים כבדים בבית עלולה לגרום לחריטה ולמראה של שריטות על האריחים. במקרים אלה יש לצבע פוליש ליטוש לרצפה, אשר נעשה באמצעות הורדת שכבות מהאריחים עד למצב שהאריח חלק ולא נותרים בו סימני החריטה.

במצבים אלה חשוב להדגיש כי לא תמיר ניתן להסיר את סימני השריטה באופן מוחלט וזה תלוי מאוד בעומק השריטה.

הסיבה השניה: שימוש בחומרים המכילים ווקס

שימושים בחומרים המכילים ווקס יוצרים שכבת ציפוי על הרצפה. גם כאן, במידה ותגררו רהיטים, הווקס יוצא ונשארים עם סימני הגרירה. במצב זה נבצע פוליש מסוג קרצוף עם חומר המסיר את הווקס וכך נוריד את כל שכבות הווקס ונשאר עם מרקם נקי וחסר שכבות.

אחריות

נתינת אחריות מלאה על כל עבודה

זמינות

שירותי ניקיון מהיום להיום,צוות משרדי הנותן מענה אנושי 24/6

יחס אישי

יחס אישי וחם בליווי צמוד משיחת הטלפון הראשונה שלך ועד לתוצאה סופית

סביבתי

משתמשים בחומרים מקצועיים בלבד,בהתאמה אישית לסוג העבודה

מחירים

מחירים נוחים והוגנים הנקבעים לפי מורכבות העבודה ומטר הבית

מספקים את הסחורה

מספקים שירותי ניקיון ברמה הכי גבוהה,עד לשביעות רצון הלקוח

פוליש לרצפה ישנה במטרה להבריק

פוליש למטרות הברקה נועד להבריק את הרצפה ועושים זאת באמצעות פוליש קריסטל או באמצעות פוליש ווקס. פוליש קריסטל הוא מומלץ יותר ולכן במידה ומדובר בדירה שלכם מומלץ לעשות פוליש קריסטל. הוא מחזיק זמן רב יותר ומעניק תוצאה טובה יותר.

במידה ומדובר בדירה ששכרתם, הייתי ממליץ לכם לחסוך מעט וללכת דווקא על פוליש ווקס, הוא זול יותר ומביא תוצאה טובה גם הוא. במידה ושכרתם את הדירה לתקופה ארוכה יותר מומלץ לשקול את פוליש הקריסטל במקרה זה.

פוליש לרצפה ישנה במטרה לחדש את הרצפה

את חידוש הרצפה נבצע באמצעות ליטוש. הליטוש יוריד שכבה מהריצוף ויחשוף שכבה חדשה של אבן. בדיוק כמו שעושים פילינג לפנים. ליטוש ניתן לביצוע אך ורק על מרצפות אבן, שיש, טרצו ואריחי בטון ואינו ניתן לביצוע על מרצפות גרניט פורצלן או קרמיקה.

ישנם מספר סוגים לליטוש אריחים כאשר ההבדל ביניהם הוא עומק השכבה שמורידים מהאריח ורמת הגימור. ניתן גם להבריק את האריחים באמצעות ליטוש.

פוליש לרצפה ישנה

אם אתם מחפשים פוליש לרצפה ישנה אתם כנראה מסתכלים על הרצפה שלכם בבית ומשהו לא נראה לכם בדיוק כמו שהיה. אם כבר הגעתם לכאן, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון וזה כבר טוב :)

אנחנו בפרויקט המבריק נחדש, נבריק ונסיר עבורכם כתמים עקשניים ונרענן את מראה המרצפות שלכם. במקום שהשטיפה לא מספיקה לכם, אנחנו כאן כדי לסייע.

פוליש לרצפה ישנה- שאלות ותשובות

פוליש לרצפה משתנה בהתאם לגודל הרצפה, סוג הפוליש שרוצים לבצע ואופי העבודה אשר עלול להשתנות בהתאם למצב הרצפה שלכם.

נשמח להגיע אליכם ולתת לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר, שתבטיח לכם תוצאה מושלמת, רצפה נקייה ומבריקה ועוד לקוח מרוצה מהצד שלנו.

במידה ואתם רוצים לחדש או להסיר כתמים מרצפה ישנה, מומלץ לבצע פוליש מסוג קרצוף. במקרים קשים יותר מומלץ לבצע פעולות אגרסיביות יותר כגון פוליש ליטוש אך יש לציין כי הדבר תלוי בסוד האריח.

פוליש היא מילה כללית אשר מכילה בתוכה מספר פעולות אשר ניתנות ליישום על מרצפות ואריחים שונים.

קישורים נוספים בנושא:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם